Aktuální Informace z Farnosti přímo do Vaší kapsy

Aplikace pro Vaše mobilní telefony a Tablety která umožňuje zobrazovat obsahy vybraných webů farností, které chce farník sledovat. Dále zobrazuje vždy aktuální pořad bohoslužeb a jednotlivé události ve farnosti. Farník tak vidí jednotlivé mše sv. a jejich intence. Aplikace Farnost do kapsy je zdarma ke stažení pro Android i iOS.

 

fdkv1_1 fdkv1_2 fdkv1_3 fdkv1_4

 

Dokáže jednoduše rozlišit, která mše sv. má volnou intenci a může si pohodlně vytvořit rezervaci intence. Také je možné přijímat oznámení přímo od kněze podle toho, jakou z kategorií si nastaví. Farník má tak aktuální přehled o své farnosti a informace se k němu dostanou okamžitě.

 

fdkv2_1 fdkv2_3 fdkv2_4 fdkv2_2

 

Aplikace Farnost do kapsy je zdarma ke stažení pro Android i iOS. Stačí, když si farník po stažení aplikace vybere svou farnost a hned má základní přehled o plánovaných událostech, vidí aktuální pořad bohoslužeb a nové články na webu farnosti.
 
 
V aplikaci bude každý dostávat aktuální oznámení, např. o nečekaně zrušené mši svaté, pohřbech apod. Aplikace také umožňuje zapsat si úmysl mše svaté přímo v mobilu.

 

Aplikace funguje pro weby zapojené do projektu IS OMNIA, tedy ty, které využívají Agendu Farnosti. Více na https://isomnia.cz